شرکت مخابرات استان سمنان
شنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

پنج امامزاده و بقاع متبرکه استان سمنان با همکاری مخابرات منطقه و اداره کل اوقاف استان مجهز به فیبرنوری خواهد شد

مدیر مخابرات منطقه سمنان در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان عنوان کرد:

مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان دیدار نمود.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، مهندس دارائی با حضور در دفتر مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، با ایشان دیدار کرد.

در ابتدای این نشست که با هدف انجام مسئولیت‌های اجتماعی و ایجاد تعامل در راستای بسترسازی بهتر ارتباطات در امامزادگان و بقاع متبرکه استان سمنان برگزار شد، مهندس دارائی، به تشریح عملکرد و ارائه شاخص‌های مهم مخابرات منطقه سمنان پرداخت.


مدیر مخابرات منطقه سمنان ضمن اشاره به قابلیت‌ها و مزایای فناوری فیبرنوری و با توجه به اهمیت امامزادگان و بقاع متبرکه و برگزاری اکثر مناسبت‌های مذهبی شهر در این مکان‌ها و جهت ایجاد سهولت در ارسال تصاویر مراسم، از تجهیز پنج امامزاده و بقاع متبرکه استان سمنان به فیبرنوری خبر داد.

مهندس مجید دارائی افزود: مخابرات منطقه سمنان با همکاری اداره کل اوقاف استان در فاز اول امامزادگان یحیی بن موسی(ع)، علی بن جعفر(ع) و علویان سمنان، امامزاده محمد(ع) بسطام و حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) دامغان را به فناوری فیبرنوری مجهز کرده و در فاز دوم کلیه ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های استان از مزایای این فناوری بهره‌مند خواهند شد.

در ادامه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مدیر مخابرات منطقه، از تلاش‌های مجموعه مخابرات استان در ارایه خدمات ارتباطی قدردانی بعمل آورد و تجهیز امامزادگان و بقاع متبرکه استان سمنان به فیبرنوری را کاری ارزشمند و باقیات‌الصالحاتی برای دست اندکاران این پروژه عظیم عنوان کرد.


٠٥:١٧ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٢Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.