شرکت مخابرات استان سمنان
شنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٧ -
صفحه اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سمینار مدیریت بحران شریان‌ها‌ی حیاتی در مخابرات منطقه سمنان

سمینار مدیریت بحران شریان‌های حیاتی مخابرات، با حضور مدیر مخابرات منطقه سمنان، معاون و مدیران ستاد و مخابرات شهرستان‌های استان در سالن کنفرانس مخابرات منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، با توجه به اینکه ایران یکی ازکشورهای زلزله‌خیز جهان به شمار می‌رود و با عنایت به رخدادهای اخیر در کشور مانند زلزله‌های کرمانشاه، ملارد و کرمان و با هدف تصمیم‌گیری صحیح و دقیق در عرصه مدیریت بحران مخابرات استان، سمینار مدیریت بحران در شریان‌های حیاتی مخابرات، در مخابرات منطقه سمنان برگزار گردید.


مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان ضمن اشاره به اینکه شبکه مخابراتی استان برای مقابله با بحران نیازمند برنامه‌ریزی دقیق قبل از بحران می‌باشد، افزود: در هنگام وقوع بحران، مدیریت بحران شریان‌های حیاتی خطوط مخابراتی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مدیران ارشد مخابرات باید برای رویارویی با بحران‌های احتمالی، برنامه‌ای مدون داشته باشند تا بتوان پس از بروز حادثه ضمن مدیریت بر بحران با کمترین هزینه و نیروی انسانی مورد نیاز، از بحران پیش روی به سلامت گذر نمود.

در این سمینار آقایان دکتر قزوینیان، مهندس طاهریان، مهندس شیخ‌الاسلامی و خانم مهندس ثبوت بصورت جداگانه پیرامون مقایسه زلزله بم و زلزله کرمانشاه و آثار زلزله روی اجزاء غیرسازه‌ای و تجهیزات مخابراتی و ارتباطی، لزوم اجرای فیکسینگ یا ثابت‌سازی اجزای غیرسازه‌ای تجهیزات اداری، برقی، مکانیکی و مخابراتی و عملکرد کانکس بحران، مطالب مبسوطی ارائه دادند.


١٠:٠٢ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٩Copyright © 2013    Telecommunication Company Of Semnan  - All rights reserved.